Implanty

FALCO-DENT

Implantologia

Koniec ze wstydem i ukrywaniem uśmiechu. Wykonywane przeze nas zabiegi implantologiczne to gwarancja estetycznych i trwałych zębów. Dzięki wysoko estetycznym implantom zębów możesz zyskać pewność siebie oraz zdrowy, piękny uśmiech. 

Oferujemy:

Implantologia to dział stomatologii specjalizujący się w odbudowie zębów utraconych i przywracaniu pierwotnych warunków zgryzowych. Implanty zębów to metalowe śruby lub ramy, które są chirurgicznie wszczepione w kość szczęki. Na ich bazie protetyk odbudowuje utracone żeby dopasowując ich kształt i kolor do zębów własnych pacjenta. Implanty pozwalają również na przywrócenie prawidłowych warunków zgryzowych u pacjentów z całkowitym bezzębiem. Nad tradycyjnymi protezami ruchomymi mają tę przewagę, iż zapewniają stabilne mocowanie uzupełnień protetycznych w jamie ustnej, co przekłada się na wysoki komfort życia. 

Implanty: Rodzaje i zastosowanie

W praktyce stosuje się dwa rodzaje implantów. To implanty śródkostne i implanty podkostne. Implanty śródkostne wszczepia się bezpośrednio w kość szczęki. Kiedy dziąsło w miejscu wszczepu wygoi się wykonuje się kolejny zabieg, którego celem jest połączenie śrubki z implantem. Na śrubce mocuje się pojedynczy ząb lub grupę zębów. Na implantach śródkostnych często osadza się mosty dentystyczne oraz protezy kompletnych łuków zębowych. Implanty podkostne składają się z metalowej ramy, która umieszcza się na kości szczeki tuż poniżej tkanki dziąsła. Podczas gdy dziąsło się goi rama zostaje umocowana na kości. Śrubki przymocowane do ramy wystają z dziąsła. Podobnie jak w przypadku implantów śródkostnych wykorzystuje się je do osadzenia uzupełnień protetycznych.

Rozwój implantologii pozwala na coraz szersze zastosowanie implantów zębowych w rekonstrukcji zębów utraconych. Implanty wykorzystuje się do odbudowy pojedynczych koron, grup zębów, a także całych łuków zębowych. Ich zastosowanie w protetyce jest bardzo szerokie, a ze względu na wysoki komfort użytkowania uzupełnień bazujących na implantach coraz chętniej wybierane przez pacjentów.

LOKALIZACJA FALCO-DENT

Al. Zjednoczenia 21/23
01-829 Warszawa

Dojazd komunikacją miejską

Stacja Metra Stare Bielany
(wyjście w kierunku Al. Zjednoczenia)
Przystanek autobusowy : METRO STARE BIELANY
linie : 103 , 156 , 197 , 397 

+48 510-510-706
+48 (22) 639-82-80
Godziny otwarcia
pon-pt 9:00 - 20:00

+48 510-510-706
+48(22) 639-82-80 

falcodent.poczta@interia.pl 

Godziny otwarcia
pon-pt 9:00 – 20:00 

Dojazd komunikacją miejską

Stacja Metra Stare Bielany
(wyjście w kierunku Al. Zjednoczenia)
Przystanek autobusowy : METRO STARE BIELANY
linie : 103 , 156 , 197 , 397 

Realizacja projektu strony internetowej: PrestoMedia.pl