O nas

Klinika stomatologiczna FALCO-DENT

 

onasW trosce o naszych pacjentów – od 1995 roku.

Od początku istnienia naszej kliniki stomatologicznej gwarantujemy Państwu wysoki standard wykonywanych usług. Zapewniamy indywidualne, przyjazne i bezstresowe przyjęcie każdego Pacjenta oraz bardzo dobre rezultaty leczenia.

Dostosowujemy się do potrzeb Pacjenta, gdyż naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja. Gwarantujemy komfort leczenia oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Naszą dewizą jest zdrowy i piękny uśmiech oraz zadowolenia pacjenta.

Oferta naszej kliniki obejmuje następujące usługi: pantomogram cyfrowy, wybielanie zębów, implanty, profilaktykę, stomatologię estetyczną, stomatologię zachowawczą, stomatologię dziecięcą, endodoncję, protetykę, chirurgię, medycynę estetyczną.

         Działamy na terenie Warszawy – Bielany i Żoliborz.

Personel

 

dr Małgorzata Falkowska – Kościuszko (właściciel)

Dyplom lekarza stomatologa i prawo wykonywania zawodu uzyskałam w 1992 roku w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. We wrześniu 1992 podjęłam pracę w Warszawie w dwóch prywatnych gabinetach stomatologicznych. Po trzech latach pracy w zawodzie rozpoczęłam indywidualną praktykę stomatologiczną.
Od 08.1995 r. prowadziłam skromny gabinet, ale już teraz aspiruję do tytułu Kiniki Stomatologicznej Falco-Dent na Bielanach przy Al. Zjednoczenia 21/23. Od tego czasu zdobyłam zaufanie wielu pacjentów,czego dowodem jest ciągły rozwój mojej firmy. W czasie swojej wieloletniej praktyki uczestniczyłam w wielu konferencjach, sympozjach i wykładach z różnych dziedzin stomatologii. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, protetyce i endodoncji.

dr Magdalena Męcik

Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 06.2004 roku w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a w październiku 2005 roku uzyskałam prawo wykonywania zawodu z tytułem lekarza stomatologa. Staż odbyłam w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Katowicach. Pierwszą pracę podjęłam w NZOZ-ie w Zawierciu, gdzie pracowałam w przychodni rejonowej. W listopadzie 2009 roku zamieszkałam w Warszawie gdzie pracuję zawodowo.  Praca daje mi wiele satysfakcji. Mam tu duże możliwości – mogę szkolić się i rozwijać swoje zainteresowania w różnych dziedzinach stomatologii. Swoje kwalifikacje zawodowe podnoszę uczestnicząc w szkoleniach, kursach i zjazdach organizowanych przez różne jednostki szkoleniowe. 1.04.2011 rozpoczęłam specjalizację w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji.

dr Joanna Żelazny

Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej. Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w roku 2003, a prawo wykonywania zawodu odebrałam w roku 2004 po odbyciu stażu w Specjalistycznej Przychodni Wojskowej ‘’Cepelek’’ w Warszawie. Po ukończeniu stażu, swoje doświadczenie zawodowe uzyskiwałam pracując przez 4 lata w zespole lekarzy specjalistów w Wojskowej Przychodni Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Przez wiele lat indywidualnie doszkalałam się w zakresie chirurgii stomatologicznej i protetyki. Zajmuję się także leczeniem małych pacjentów. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji i radości z uzyskiwanych efektów leczenia. Swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych ze stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej.

dr Marta Słomkowska (Sachadel)

Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 2007 roku we Wrocławskiej Akademii Medycznej.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i sympozjach międzynarodowych na tematy stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji, stomatologii zachowawczej.
Specjalizuję się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem i leczeniu próchnicy zębów. W leczeniu endodontycznym wykorzystuję mikroskop oraz stosuję najnowocześniejsze technologie precyzyjnego opracowywania i wypełniania kanałów zębowych.
Oprócz typowych wypełnień stosuję również rozwiązania typu inlay oraz prac z wykorzystaniem włókna szklanego.

dr Anna Małek

Ukończyłam Oddział Stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Po studiach odbyłam staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Od lat regularnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową, estetyką i protetyką. Z Gabinetem Falco-Dent jestem związana już od ponad pięciu lat.

dr chirurg Karol Dominiak

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie. Należę do European Association for Cranio-Maxillofacial Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Jestem autorem licznych publikacji i wystąpień na polskich i międzynarodowych konferencjach. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych.

hig. Katarzyna Trzeciak

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się higieną jamy ustnej. Doświadczenie zdobyłam praktykując pod okiem specjalistów z zakresu periodontologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na sympozjach krajowych i zagranicznych. W gabinecie Falco-Dent zajmuję się profilaktyką przyzębia z zastosowaniem Vectora – niechirurgiczna metoda leczenia chorób przyzębia.

[fruitful_sep]

 

 

2015 © Copyright FALCO-DENT Wszelkie prawa zastrzeżone Kopiowanie jakichkolwiek materiałów surowo zabronione!

Projekt i wykonanie: Broker Media